Mikasa Tu Kasa

הפעלת פוצ'יוולי לימי כיף וחברות

מי אנחנו: חברת MIKASA TU KASA הינה חברה לציוד מקצועי לפוצ'יוולי ועדורעף חופים. כחלק מהשירות שלנו אנו נותנים אימונים/הפעלות פוצ'יוולי עם מאמנים מוסמכים (בעלי תעודת מאמן).

את החברה הקמנו מתוך תשוקה למשחק ובמטרה להנגיש את הפוצ'יוולי וספורט החופים לקהל הרחב.

המטרה שלנו: המטרה שלנו היא לחשוף אתכם לעולם הפוצ'יוולי מקרוב, ולגרום לכם להתאהב בו כמו שאנחנו התאהבנו, אנחנו נותנים לכם את כל הכלים לרכוש תחביב חדש וכיף.

הרעיון של הפעלת פוצ'יוולי: אנחנו מאמינים שפוצ'יוולי מתאים לכל אחד ואחת, פוצ'יוולי הינו ענף ספורט שמאוד מתפתח בשנים האחרונות בארץ ומושלם לקהל הישראלי. הפעלת פוצ'יוולי הינה הפעלה ייחודית, מגוונת ושונה מכל אטרקציה שהכרנו עד היום בימי כיף\חברה כאלה ואחרים.

ילדים

מחפשים פעילות מהנה כדי לבדר את הילדים על החוף? 

אל תחפשו רחוק יותר מכדורעף חופים וופוצ'יוולי! ענפי ספורט אלה הם דרך מצוינת לשמור על ילדים פעילים ומעורבים בזמן שהם נהנים קצת בשמש. בנוסף, הם דרך מצוינת ללמד עבודת צוות, תקשורת ופתרון בעיות.

אנו מציעים שיעורים ומחנות לילדים, המועברים על ידי מדריכים מנוסים שיעזרו לילדכם לשפר את כישוריו ולהנות בסביבה בטוחה ותומכת. בין אם ילדכם הוא שחקן מתחיל או מנוסה, יש משהו לכל אחד בכל הנוגע לכדורעף חופים וכדורעף רגלים.

חברות

מחפשים פעילות מהנה לבניית צוות עבור העובדים שלכם? 

אל תחפשו רחוק יותר מכדורעף חופים ופוצ'יוולי! 

ענפי ספורט אלה הם דרך מצוינת לבנות עבודת צוות, תקשורת ופתרון בעיות תוך כדי הנאה בשמש. 

בנוסף, הם דרך מצוינת להגביר את המורל וליצור תרבות חיובית של החברה.

אנו מציעים חבילות הניתנות להתאמה אישית לאירועי בניית צוותים ארגוניים, כולל שיעורים וטורנירים. 

המדריכים המנוסים שלנו יעבדו עם הצוות שלך כדי לשפר את כישוריהם וליצור סביבה מהנה ותחרותית.

קרא עוד...

כדורעף

כדורעף הוא משחק חוף קלאסי המושלם לקבוצות חברים. כל מה שאתה צריך זה רשת וכדור, ואתה מוכן לשחק. אתה יכול להקים רשת משלך או להשתמש ברשת שכבר מסופקת על החוף. יש מגוון דרכים שונות לשחק כדורעף, כולל חוקים מקורים מסורתיים, חוקי חוף ואפילו וריאציות כמו "מלך/מלכת המגרש". אתה יכול גם לשחק בקבוצות או סתם לקיים משחק ידידות עם החברים שלך. 

פוצ'יוולי

 פוצ'יוולי הוא וריאציה פופולרית של כדורעף שמשחקים ללא שימוש בידיים. זו דרך מצוינת לשפר את עבודת הרגליים והזריזות שלך, וזה גם מאוד כיף. כדי לשחק כדוררגל בחוף, כל מה שאתה צריך זה רשת וכדור. החוקים דומים לכדורעף, אבל אתה לא יכול להשתמש בידיים שלך. במקום זאת, עליך להשתמש ברגליים, בחזה, בראש ובכל חלק אחר בגופך מלבד הידיים. המשחק הזה הוא אימון נהדר ובהחלט יעלה את הדופק שלך.

Activities

אימון שלם מקצועי

זמן הפעילות 45-60 דק'  (מותאם לקבוצות קטנות) זה יהיה אימון שלם של מתחילים אשר בו נחשוף בפעם הראשונה את העובדים לעולם הפוצ'יוולי, ומה זה בעצם פוצ'יוולי. האימון כלול : הכרה עם המשחק כדור\רשת, חימום, עבודה על טכניקה ולמידת מכות מקובלות, הכרה עם המגרש, הגנה, התקפה. וסיכום של האימון וטיפים\ דגשים למי שמעוניין להתקדם בתחום. 

אימון תחנות

זמן הפעילות 60 דק' (מותאם לקבוצה גדולה) נפתח בתחנות שונות אשר בכל תחנה נתרגל\ נלמד מכה\תרגיל חדש בפוצ'יוולי, תוך הבנה של המכה ואת הטכניקה שלה. לפני תחילת התחנות נעבור מול כולם ונסביר מה קורה בכל תחנה ומה אנחנו מתרגילים, לכל תחנה ניתן זמן קצוב. הרוטציה של התחנות יהיו במעגל כל קבוצה תעבור פעמיים בכל תחנה.  לאחר מכן אחרי התחנות נעצור למנוחה ונסביר בעצם על מה עבדנו בתחנות. ולקינוח נעשה משחקונים קטנים על הרשתות או במעגלים עם המאמנים שלנו. אפשר לשלב תחרויות קטנות  כגון: מי מקפיץ הכי הרבה עם הרגל\ ראש. 

פוצ'יוולי בצ'יל

זמן הפעלה 30- 60 דק' ( מותאם לקבוצות גדולות) המטרה היא שלפעמים בימי כיף חברות מגיעות בשביל לנוח ולהירגע, ומה יותר כיף מלשבת בים ולנוח לראות מעגל הקפצות איכותי מלפניך ,ולהצטרף במידה ומתחשק לך. באופציה זאת אנחנו מציעים את החשיפה הראשונית לעולם הפוצ'יוולי ולמעגלים בפרט. נחשוף אתכם למה זה בעצם מעגל ומה זה כל הכדורים שעפים באוויר כשאנחנו הולכים לחוף הים. נסביר לכם מה זה מעגל ואיך צריך להיראות הסדר משחק במעגל ( לא סתם בלאגן כמו שזה נראה).

אולימפיאדת החופים

אם אתה רוצה לקחת את משחקי החוף שלך לשלב הבא, נסה לארגן אולימפיאדת חופים. אתה יכול להגדיר מגוון של משחקים ואתגרים שונים, כמו כדורעף חופים, פוצ'יוולי, תחרויות בחול, ואפילו הטלת בלון מים. חלקו את החברים שלכם לקבוצות ושמרו על ניקוד לאורך כל היום. בסופו של יום, ניתן להעניק לצוות המנצח פרס או סתם התרברבות.

פעילות פוצ'יוולי

פעילות הפוצ'יוולי של מיקאסה טו קאסה מיועדת ל10-15 אנשים בו זמנית. הפעילות נערכת כ15/20 דקות לאותה קבוצה וכוללת שני מאמנים. בתחילת הפעילות המאמנים מעבירים חימום מקיף לכל המתאמנים.. 
לאחר מכן נערוך משחקונים על הרשתות המיני והגדולות.
פעילות זו יכולה להכיל גם עד 20 מתאמנים כאשר נוכח עוד מאמן.  נוכל להריץ כמה פעילויות כאלה כאשר השלבים הראשונים הם לימוד טכניקה למתאמנים מתחילים ומשחקונים להנאה

Mikasa Tu Kasa
מחכים לראות אתכם על החוף!
דילוג לתוכן